Otse põhisisu juurde

Lapse lemmiktegelane toa seinal


Lastetuba peab olema hubane ja rõõmuküllane, just selline "oma", et lapsed seal tõesti mängida ja toimetada tahaks. Kindlasti on lapsed hea meelega nõus oma toa kujundamisel kaasa lööma, kui neile vaid võimalus anda.
Ühe toa ilme muutmiseks ei ole just palju vaja. Kõige suurema pinna moodustavad ruumis seinad ja nad on peamiseks muljeloojaks, mille muutmine kõige enam silma hakkab. Ruumile uue välimuse andmiseks piisab näiteks uue fototapeedi panemist.

Esimeseks sammuks on tegelaste valimine. Tuleb läbi mõelda, kes meile seinalt vastu võiksid vaadata – kas Miki ja Pluuto, Puhh ja Notsu, Lumevalgeke või kalatüdruk DORY:

Fototapeet 8-497 Finding Dory
Fototapeet Komar 8-497 Finding Dory, 368×254 cm
Taas on Saksa tootja KOMAR loonud uued fantastilised pilttapeedid, mida saab tellida FiestaDesign tapeedisalongist.
Fototapeet lastetuppa
Fototapeet lastetuppa
Fototapeet lastetuppa
Fototapeet lastetuppa
Fototapeet lastetuppa
Fototapeet lastetuppa
Fototapeet lastetuppa
Lapse toa seinal on maailma kaart:
Fototapeet lastetuppa


Vaata ka teisi Komar "Disney" sarja tapeete: fiestadesign.ee/fototapeet/komar.html või Facebook lehelt Facebook.com/Tapeedid

Populaarsed postitused sellest blogist

DIY: Kuidas paigaldada fototapeeti?

Kuidas paigaldada KOMAR fototapeeti?

1. Tarvikud Fototapeedi seinale panekuks läheb tarvis: ämbrit liimi segamisekspintslit liimi pealekandmisekstapeedinugamõõdulinti2.  Seinapinna ettevalmistamine Seinapind peab olema puhas, kuiv ja tasane. Pahteldada ebatasased pinnad. Karedad pinnad tuleb siledaks lihvida.Vana tapeet tuleb kindlasti eemaldada ja õlivärviga kaetud pind töödelda vastava ainega matiks.3.  Paigaldamise ettevalmistamine Poorsed pinnad vajavad kruntimist.Laotage fototapeet põrandale ettevalmistatud seina ette ja kontrollige, et muster läheks kokku.Võrrelge fototapeedi mõõtu seinamõõtudega. Kasutades abijooni mõõtke tapeedi koht seina keskele.
4. Tapetseerimine Alustage tapetseerimist kattes paan üleni liimiga.Pange paan kohe seinale kasutades abivahendina tapeediharja. Niiskumise aega ei ole vaja. Ärge murdke liimiga kaetud paani kokku, siis ei saa seda enam lahti. Paanid on niisuguses mõõdus, et neid saab kokku murdmata seinale panna.Kasutage pabertapeetidele sobivat pulber…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?

Fototapeet elavdab sinu kodu

Pilttapeet on ideaalne lahendus tavapärasele tapeedile või värvitud seinale ning annab toale hoopis uue perspektiivi. Saad valida enda lemmikmotiiviga seinakatte, olgu selleks loodusteema, linnavaade või hoopis muud. Näiteks on see hea võimalus muuta väike ruum sügavamaks.

Rootsi pilttapeedi tootja Rebel Walls on loonud oivalise kollektsiooni, mille motiivid viivad sind lemmikpaika või meenutavad ilusat hetke sinu elus.

Linnamotiiv sobib hästi nii magamis- ja elutuppa kui ka reisibüroosse:
Efektne ja pilkupüüdev arhitektuurne motiiv majaosast. Sobilik tervitama sind näiteks koridoris:
Sulle meeldib hoopis meri? Too see enda tuppa. Vali kas sinine ookean või kivimotiiv, või meeldib sulle kuulata tuule mänglemist kõrkjates.Hing ihakab midagi salapärasemat?


RebelWalls'i pilttapeedid on tänu arenenud fototehnikale väga kvaliteetse pildiga. Ka tapeetide materjalid on väga kvaliteetsed ning nende seinakandmine on tehtud võimalikult lihtsaks. Valida saab ka fototapeedi suurust. Lisaks s…