Otse põhisisu juurde

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?
Vedeltapeet on siseinterjööri seinakate, mille koostisesse kuuluvad taimsed ja mineraalsed toormaterjalid, see on looduslik toode, 100% doksiliste ainete vaba ning lõhnatu. Vedeltapeet valmistatakse tselluloosi baasil lisades erinevaid aineid, mis annavad tapeedile vastavat värvi ja tekstuuri.
Vedeltapeete on aga ka "sulgedeta", näiteks jätavad mõned neist mulje, nagu oleks pabertapeet tükkideks hakitud ja seinale mätsitud, kolmandad meenutavad aga krohvi, kuid on siiski pehmed ning soojad nagu riie.
Talvel soojendav ja suvel värskendav – alati maksimaalselt loomulik
Vedeltapeet
Vedeltapeet on huvitav seinakattematerjal sisetöödeks: talvel soojendav ja suvel värskendav — alati maksimaalselt loomulik! Vedeltapeet sobib nii korterisse, kui ka bürooruumides. Materjal, tänu just oma loodussõbralikkusele, on eriti sobiv lastetubade viimistlemiseks.
Vedeltapeet isoleerib ekstreemselt hästi soojust ja akustikat, loob märkimisväärse tulemuse Teie mugavuses. Ta on valmistatud looduslikust puuvillast, mis on heli suurepärane korrektor ning mille tõttu on kasutajate seas tunnustust leidnud kui efektiivne akustika parandaja. Toote tulemiks ongi kõrgtasemeline helineelavus. Samuti puuvilla abil hoiab vedeltapeet toas kahe-kolme kraadi võrra kõrgemat temperatuuri.
Vedeltapeedi kattekiht on hingav, mis tähendab et toote alumine pind hingab, vabastades sealjuures ülemäärase niiskuse, mille tagajärjel loob tervislikuma elukeskkonna.

vedeltapeet-1 vedeltapeet-2 vedeltapeet-3 vedeltapeet-4 vedeltapeet-5 vedeltapeet-6
Vedeltapeedi paigaldamine on lihtne!
Toode on pakendis kasutamiseks valmis s.t. on pakendatud sideainega segatuna juba õigesse vahekorda, mis garanteerib perfektse sideaine koguse igale aluspinnale. Vedeltapeedi paigaldamine on äärmiselt lihtne, pulbriline segu lahustatakse vees kindlas vahekorras, seejärel segu kantakse seinale pahtellabida. Pealekandmisel silutakse massi mööda seina ühtlaselt laiali.
Vedeltapeediga kaetud pinda saab harjata, parandada ja vajadusel ka üle värvida. Lisaks on ka võimalus kate vanalt seinalt eemaldada niisutamise teel ja vajadusel ka järgmisele seinale kanda. Vedeltapeet kõlbab ka lakke, kuid see ei sobi vannituppa või niiskuse ruumi.

Populaarsed postitused sellest blogist

DIY: Kuidas paigaldada fototapeeti?

Kuidas paigaldada KOMAR fototapeeti?

1. Tarvikud Fototapeedi seinale panekuks läheb tarvis: ämbrit liimi segamisekspintslit liimi pealekandmisekstapeedinugamõõdulinti2.  Seinapinna ettevalmistamine Seinapind peab olema puhas, kuiv ja tasane. Pahteldada ebatasased pinnad. Karedad pinnad tuleb siledaks lihvida.Vana tapeet tuleb kindlasti eemaldada ja õlivärviga kaetud pind töödelda vastava ainega matiks.3.  Paigaldamise ettevalmistamine Poorsed pinnad vajavad kruntimist.Laotage fototapeet põrandale ettevalmistatud seina ette ja kontrollige, et muster läheks kokku.Võrrelge fototapeedi mõõtu seinamõõtudega. Kasutades abijooni mõõtke tapeedi koht seina keskele.
4. Tapetseerimine Alustage tapetseerimist kattes paan üleni liimiga.Pange paan kohe seinale kasutades abivahendina tapeediharja. Niiskumise aega ei ole vaja. Ärge murdke liimiga kaetud paani kokku, siis ei saa seda enam lahti. Paanid on niisuguses mõõdus, et neid saab kokku murdmata seinale panna.Kasutage pabertapeetidele sobivat pulber…

Fototapeet elavdab sinu kodu

Pilttapeet on ideaalne lahendus tavapärasele tapeedile või värvitud seinale ning annab toale hoopis uue perspektiivi. Saad valida enda lemmikmotiiviga seinakatte, olgu selleks loodusteema, linnavaade või hoopis muud. Näiteks on see hea võimalus muuta väike ruum sügavamaks.

Rootsi pilttapeedi tootja Rebel Walls on loonud oivalise kollektsiooni, mille motiivid viivad sind lemmikpaika või meenutavad ilusat hetke sinu elus.

Linnamotiiv sobib hästi nii magamis- ja elutuppa kui ka reisibüroosse:
Efektne ja pilkupüüdev arhitektuurne motiiv majaosast. Sobilik tervitama sind näiteks koridoris:
Sulle meeldib hoopis meri? Too see enda tuppa. Vali kas sinine ookean või kivimotiiv, või meeldib sulle kuulata tuule mänglemist kõrkjates.Hing ihakab midagi salapärasemat?


RebelWalls'i pilttapeedid on tänu arenenud fototehnikale väga kvaliteetse pildiga. Ka tapeetide materjalid on väga kvaliteetsed ning nende seinakandmine on tehtud võimalikult lihtsaks. Valida saab ka fototapeedi suurust. Lisaks s…