Otse põhisisu juurde

Pilttapeedid Rebel Walls #9 Home

Tänapäeval pole tapeet lihtsalt pinnakate vaid sisustuselement, mis lisab ruumile soojust ja hubasust või on hoopis dekoratiivne ja pilkupüüdev. Esitleme uut põnevat rootsi tootja Rebel Walls'i pilttapeetide 9. kollektsiooni nimega HOME. Seekord on põhiteemaks "kodu" ning kollektsiooni moto "Ei ole paremat kohta kui kodu":

Rebel Walls'i pilttapeedid ei jäta kedagi külmaks ja võimaldavad lihtsate vahenditega muuta interjööri isikupäraseks ja panna seinad oma lugu rääkima.

Pilttapeet Rebel Walls - R13254 Porcelain

Pilttapeet Rebel Walls - R13255 Porcelain, Blue

Pilttapeet Rebel Walls - R14702 Secret Garden, Bali Boards

Pilttapeet Rebel Walls - R15141 Sailor`s Sea

Pilttapeet Rebel Walls - R15142 Sailor`s Sea, Pink

Pilttapeet Rebel Walls - R15161 West Coast

Pilttapeet Rebel Walls - R15201 Forest Glade

Lastetoa pilttapeet Rebel Walls - R15211 Aero Show

Maaglise metsateega pilttapeet Rebel Walls - R15251 Magical Alley

Romantiline pilttapeet Rebel Walls - R15261 Hampton Pier

Udu vallutas maa ja metsa: pilttapeet Rebel Walls - R15281 Timberland

Pilttapeet Rebel Walls - R15301 Morning Fog

Noore matkaja pilttapeet Rebel Walls - R15311 Camping Trip

Nii noortetetuppa, kui ka kabinetti või bürooruumi hästisobiv maakaardiga pilttapeet Rebel Walls - R15351 Around the World

• Rohkem pilte inspiratsiooniks vaata Facebooki albumist


Kõik Rebels Wallsi pilttapeedid on prinditud kõrgekvaliteetsele venimiskindlale non-vowen alusmaterjalile (nn. fliistapeet), tänu millele on piltide paigaldus mugav, lihtne ja kiire. Lisaks kollektsioonides pakutavatele standardmõõdus pildisuurustele on võimalik tellida iga pilti oma seinale sobivas erimõõdus.

Rebel Wallsi tapeetide tootmisel arvestatakse suurel määral ümbritseva keskonnaga. Kasutades ainult keskkonnasäästlikke materjale ning tootmismeetodeid, luuakse tooteid, mis ei sisalda toksilisi aineid ega ole tervisele kahjulikud. Trükivärvid ja pigmendid on hoolikalt valitud, ei sisalda süsinikühendeid, pehmendavaid aineid, PVC-d ega plastikuid. Kõik kasutatavad värvid baseeruvad veel.

Rebel Wallsi pilttapeete lisaks kodustele interjööridele saab kasutada ka erinõudeid vajavatel ühiskondlikel pindadel, hotellides, büroodes, restoranides jne.

Populaarsed postitused sellest blogist

DIY: Kuidas paigaldada fototapeeti?

Kuidas paigaldada KOMAR fototapeeti?

1. Tarvikud Fototapeedi seinale panekuks läheb tarvis: ämbrit liimi segamisekspintslit liimi pealekandmisekstapeedinugamõõdulinti2.  Seinapinna ettevalmistamine Seinapind peab olema puhas, kuiv ja tasane. Pahteldada ebatasased pinnad. Karedad pinnad tuleb siledaks lihvida.Vana tapeet tuleb kindlasti eemaldada ja õlivärviga kaetud pind töödelda vastava ainega matiks.3.  Paigaldamise ettevalmistamine Poorsed pinnad vajavad kruntimist.Laotage fototapeet põrandale ettevalmistatud seina ette ja kontrollige, et muster läheks kokku.Võrrelge fototapeedi mõõtu seinamõõtudega. Kasutades abijooni mõõtke tapeedi koht seina keskele.
4. Tapetseerimine Alustage tapetseerimist kattes paan üleni liimiga.Pange paan kohe seinale kasutades abivahendina tapeediharja. Niiskumise aega ei ole vaja. Ärge murdke liimiga kaetud paani kokku, siis ei saa seda enam lahti. Paanid on niisuguses mõõdus, et neid saab kokku murdmata seinale panna.Kasutage pabertapeetidele sobivat pulber…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?

Fototapeet elavdab sinu kodu

Pilttapeet on ideaalne lahendus tavapärasele tapeedile või värvitud seinale ning annab toale hoopis uue perspektiivi. Saad valida enda lemmikmotiiviga seinakatte, olgu selleks loodusteema, linnavaade või hoopis muud. Näiteks on see hea võimalus muuta väike ruum sügavamaks.

Rootsi pilttapeedi tootja Rebel Walls on loonud oivalise kollektsiooni, mille motiivid viivad sind lemmikpaika või meenutavad ilusat hetke sinu elus.

Linnamotiiv sobib hästi nii magamis- ja elutuppa kui ka reisibüroosse:
Efektne ja pilkupüüdev arhitektuurne motiiv majaosast. Sobilik tervitama sind näiteks koridoris:
Sulle meeldib hoopis meri? Too see enda tuppa. Vali kas sinine ookean või kivimotiiv, või meeldib sulle kuulata tuule mänglemist kõrkjates.Hing ihakab midagi salapärasemat?


RebelWalls'i pilttapeedid on tänu arenenud fototehnikale väga kvaliteetse pildiga. Ka tapeetide materjalid on väga kvaliteetsed ning nende seinakandmine on tehtud võimalikult lihtsaks. Valida saab ka fototapeedi suurust. Lisaks s…