Otse põhisisu juurde

Beež värvitoon on hakanud elamistesse tagasi trügima | sisustustrendid 2020

Samal ajal, kui hall värvitoon hakkab vaikselt oma osatähtsust minetama, tõuseb esile üks üllatuslik, hallist mitte kuigipalju erinev värvitoon.

Värvide tootmise ja müügiga tegeleva ettevõtte Sherwin-Williams'i uuring heitis valgust populaarseimatele värvitoonidele inimeste kodudes. 265 sisekujundaja seas tehtud küsitluse tulemus on selge kui vesi: pikalt interjöörides võidutsenud hall on loovutamas kohta beežile.

Beež värvitoon, vaatamata oma tagasihoidlikule kumale ja varjundile, rikastab ruume ning toob esile nende sisekujundusliku eripära, kirjutab thekitchn.com. Lisaks selgub, et beeži kõrval on viimasel aastal ausse tõstetud ka must, salveiroheline ning tumesinine.

  

    
Populaarsed postitused sellest blogist

Tapeedimaailma trendid 2019

2019. aastal on moes julged värvidemängud! Värskeimad tapeeditrendid toovad meie seintele soojust ja rohelust, loodustoonides suured lehemotiivid, imitatsiooniefektid ja metalselt läikivad 3D-efektiga geomeetrilised mustrid. Looduse ilu ja rohelus Eelnevatel aastatel tõusutrendi alustanud roheline ja loodusetemaatika jätkub jõuliselt ka sel ja järgnevail aastail ning kandub looduse ilu jõuliselt siseruumidesse nii elustaimede kui lehemustriliste tapeetide näol. Tõeline hitt on suured palmi-, monstera- ja sõnajalalehed, botaaniline taimemuster. Ilma teevad pilttapeedid ! Sein kui üks suur maal - äärmiselt varieeruv ja isikupärane trend, mis teeb tühjast toast hetkega midagi erakordset! Kes ei taha oma seinu väga värvikirevaks muuta, leiab troopilisi lehti ka tagasihoidlikumates toonides. Fotol: tapeet Marburg CASUAL Aktuaalne on lopsakas rohelus ja looduse ilu kandumine väljast siseruumidesse nii elustaimede kui lehemustriliste tapeetide näol. Fotol: öko-stiilis tape

10 olulist nõuannet, et tapeetimine ei ebaõnnestuks

Tänapäevaste tapeetide mitmekesisus nõuab kvaliteetse tulemuse saamiseks spetsiifilisi teadmisi ja paigaldustehnikaid. Olenevalt aga tapeedi mustri- ja toa paigutuse keerukusest saab tapeetimistööd teha väga hästi või kohutavalt halvasti. Selles artiklis seletame Sulle, kuidas tapetseerida nagu proff . ① Tee kindlaks, millist tüüpi tapeediga on tegu ja kas liim kantakse tapeedile või otse seinale. Fliistapeedi puhul kantakse liim seinale. Kui liim kantakse tapeedile, siis on üldjuhul tegemist pabertapeedi või paber-vinüültapeediga, mis niiskust imades paisub. Oluline on tapeedirullil märgitud imamisaeg, mil tapeet saavutab maksimummõõtmed. Sa ju ei taha, et tapeet seinas edasi paisuks. ② Mõõda täpselt üle sein ja arvesta välja tapeedipaanide asukohad. Pea meeles, et tapeeti "juurde lõigata" ei saa. Seepärast jäta alati piisav varu. ③ Mida paremini on paigaldatud esimene tapeedipaan , seda lihtsam on teiste paanide paigaldus ja üleüldine töö kvaliteet. Paan tuleb

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale. Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?