Otse põhisisu juurde

Disainkleebised panevad kodu seinad elama

Sisustuskleebiste ehk dekoratiivkleebistega on lihtne ilmestada oma kodu huvitavate lahendustega ning saavutada uus ja stiilne tulemus ka ilma kalli ja aeganõudva remondita.

Dekoratiivkleebised on unikaalne ja lihtne viis ruumi aksendi lisamiseksOmanäoline kleebis toa seinal lisab kodule erksust ja loob uue atmosfääri

Veebileheküljel fiestadesign.ee/roommates pakutakse müüa Ameerika mingisuguseid valmis kleebiseid seinale, lakke või ükskõik millisesse kohta, kuhu tellija fantaasia küündib. Rikkalikus valikus on eri mõõtmetes ja disainiga kleebiseid. Kleebiste valik on väga lai! Eriti palju võimalusi on lastetoa kujundamiseks.


Kleebiseid saab tellida ka e-poest Tapeedipood.ee. Odavamad kleebised maksavad 15 € ning kallimad umbes 60 € suure komplekti eest.

Lihtsasti paigaldatavad ideed igasse ruumi


Kleebiseid saab kasutada väga erinevatel pindadel: seintel, lagedel, põrandatel, ustel ja lükandustel, klaasil, peeglitel… Paraku on ka pindu, millele kleebis pidama ei jää, nendeks on viimistlemata puit, reljeefne tapeet ning väga poorsed pinnad.

Populaarsed postitused sellest blogist

DIY: Kuidas paigaldada fototapeeti?

Kuidas paigaldada KOMAR fototapeeti?

1. Tarvikud Fototapeedi seinale panekuks läheb tarvis: ämbrit liimi segamisekspintslit liimi pealekandmisekstapeedinugamõõdulinti2.  Seinapinna ettevalmistamine Seinapind peab olema puhas, kuiv ja tasane. Pahteldada ebatasased pinnad. Karedad pinnad tuleb siledaks lihvida.Vana tapeet tuleb kindlasti eemaldada ja õlivärviga kaetud pind töödelda vastava ainega matiks.3.  Paigaldamise ettevalmistamine Poorsed pinnad vajavad kruntimist.Laotage fototapeet põrandale ettevalmistatud seina ette ja kontrollige, et muster läheks kokku.Võrrelge fototapeedi mõõtu seinamõõtudega. Kasutades abijooni mõõtke tapeedi koht seina keskele.
4. Tapetseerimine Alustage tapetseerimist kattes paan üleni liimiga.Pange paan kohe seinale kasutades abivahendina tapeediharja. Niiskumise aega ei ole vaja. Ärge murdke liimiga kaetud paani kokku, siis ei saa seda enam lahti. Paanid on niisuguses mõõdus, et neid saab kokku murdmata seinale panna.Kasutage pabertapeetidele sobivat pulber…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?

Fototapeet elavdab sinu kodu

Pilttapeet on ideaalne lahendus tavapärasele tapeedile või värvitud seinale ning annab toale hoopis uue perspektiivi. Saad valida enda lemmikmotiiviga seinakatte, olgu selleks loodusteema, linnavaade või hoopis muud. Näiteks on see hea võimalus muuta väike ruum sügavamaks.

Rootsi pilttapeedi tootja Rebel Walls on loonud oivalise kollektsiooni, mille motiivid viivad sind lemmikpaika või meenutavad ilusat hetke sinu elus.

Linnamotiiv sobib hästi nii magamis- ja elutuppa kui ka reisibüroosse:
Efektne ja pilkupüüdev arhitektuurne motiiv majaosast. Sobilik tervitama sind näiteks koridoris:
Sulle meeldib hoopis meri? Too see enda tuppa. Vali kas sinine ookean või kivimotiiv, või meeldib sulle kuulata tuule mänglemist kõrkjates.Hing ihakab midagi salapärasemat?


RebelWalls'i pilttapeedid on tänu arenenud fototehnikale väga kvaliteetse pildiga. Ka tapeetide materjalid on väga kvaliteetsed ning nende seinakandmine on tehtud võimalikult lihtsaks. Valida saab ka fototapeedi suurust. Lisaks s…