Otse põhisisu juurde

Itaalia kvaliteettapeet PORTOFINO esmakordselt Eestis ja Balti riikides

Uued Itaalia kvaliteetkaubamärki PORTOFINO kandvad tapeetide kollektsioonid on nüüd saadaval ka Eestis. Ettevõte AVDS Group kutsub kõiki külastama tapeedisalongi FiestaDesign, kus saab tutvuda luksusliku tapeedikollektsiooniga Itaalia tipptootjalt Portofino'lt.

Moodsa inimese soov ennast väljendada teostub sageli oma korteri või maja kujundamises. Kodu sisustamisel on kindlasti suureks abiks tapeedisalongis FiestaDesign pakutavad tapeedid Itaalia tootjalt Portofino. Salongi valikus on viis uusimat tapeedikollektsiooni – Bali, Batik, Madras, Urban Seasons ja Velluti – mis on kujundatud erinevaid stiile, ornamente ja tekstuure silmas pidades. Kõik esitatud kollektsioonid paistavad silma mitmekesisuse ning ajakohaste mustrite, faktuuride ja värvigammade poolest.
Tapeet BATIK Veluurtapeet VELLUTI

Tänu oma toodangu kõrgele kvaliteedile, keskkonnasäästlikkusele ja silmapaistvatele esteetilistele omadustele naudib Itaalia kvaliteettapeetide tootja Portofino juba palju aastaid teenitult asjatundjate tunnustust ja heakskiitu. Euroopas kvaliteedi ja turvalisuse etaloniks peetavatele Portofino tapeetidele on antud rahvusvaheline RAL-sertifikaat, mida väljastatakse vaid hoolikalt kontrollitud, usaldusväärsetele ja loodussäästlikele viimistlusvahenditele.

Valikus olevate tapeetide kollektsioonid peegeldavad kõiki nüüdisaegseid suundi interjööride viimistlemises ning sobivad hästi nii klassikalise kui ka moodsa stiili austajatele – tapeedid sobituvad iga interjööriga, on väärikateks „rõivasteks” seintele või saavad lausa kogu interjööri tuumaks.

Portofino tapeedid on kaunid ja paljude kasutusvõimalustega praktilised seinakatted, mis peavad märkimisväärselt hästi vastu mehaanilistele kahjustustele ja hõõrumisele. Kvaliteetsed vastupidavad mustrid on tapeedile kantud tootja enda poolt välja töötatud unikaalse tehnoloogia abil, tänu millele säilib viimistluse elegantne väljanägemine paljudeks aastateks.

Portofino tapeetide abil on võimalik muuta mis tahes interjöör kauniks ja kordumatuks. Kõige olulisem on tahe ja loominguline lähenemine, kvaliteetsed tapeedid leiate aga salongist FiestaDesign Tallinnas.


FiestaDesign tapeedisalong
Kadaka tee 70c, Tallinn
Tel. 555 11 090

Populaarsed postitused sellest blogist

10 olulist nõuannet, et tapeetimine ei ebaõnnestuks

Tänapäevaste tapeetide mitmekesisus nõuab kvaliteetse tulemuse saamiseks spetsiifilisi teadmisi ja paigaldustehnikaid. Olenevalt aga tapeedi mustri- ja toa paigutuse keerukusest saab tapeetimistööd teha väga hästi või kohutavalt halvasti. Selles artiklis seletame Sulle, kuidas tapetseerida nagu proff.


① Tee kindlaks, millist tüüpi tapeediga on tegu ja kas liim kantakse tapeedile või otse seinale. Fliistapeedi puhul kantakse liim seinale. Kui liim kantakse tapeedile, siis on üldjuhul tegemist pabertapeedi või paber-vinüültapeediga, mis niiskust imades paisub. Oluline on tapeedirullil märgitud imamisaeg, mil tapeet saavutab maksimummõõtmed. Sa ju ei taha, et tapeet seinas edasi paisuks.

②Mõõda täpselt üle sein ja arvesta välja tapeedipaanide asukohad. Pea meeles, et tapeeti “juurde lõigata” ei saa. Seepärast jäta alati piisav varu.

③ Mida paremini on paigaldatud esimene tapeedipaan, seda lihtsam on teiste paanide paigaldus ja üleüldine töö kvaliteet. Paan tuleb paigaldada sirgelt ja soovit…

DIY: Kuidas paigaldada fototapeeti?

Kuidas paigaldada KOMAR fototapeeti?

1. Tarvikud Fototapeedi seinale panekuks läheb tarvis: ämbrit liimi segamisekspintslit liimi pealekandmisekstapeedinugamõõdulinti2.  Seinapinna ettevalmistamine Seinapind peab olema puhas, kuiv ja tasane. Pahteldada ebatasased pinnad. Karedad pinnad tuleb siledaks lihvida.Vana tapeet tuleb kindlasti eemaldada ja õlivärviga kaetud pind töödelda vastava ainega matiks.3.  Paigaldamise ettevalmistamine Poorsed pinnad vajavad kruntimist.Laotage fototapeet põrandale ettevalmistatud seina ette ja kontrollige, et muster läheks kokku.Võrrelge fototapeedi mõõtu seinamõõtudega. Kasutades abijooni mõõtke tapeedi koht seina keskele.
4. Tapetseerimine Alustage tapetseerimist kattes paan üleni liimiga.Pange paan kohe seinale kasutades abivahendina tapeediharja. Niiskumise aega ei ole vaja. Ärge murdke liimiga kaetud paani kokku, siis ei saa seda enam lahti. Paanid on niisuguses mõõdus, et neid saab kokku murdmata seinale panna.Kasutage pabertapeetidele sobivat pulber…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?