Otse põhisisu juurde

Tapeedikollektsioon MENSWEAR

Värviline stiilne kollektsioon, mis on loodud koju juhindudes tänapäeva traditsioonidest, ehtsusest ja meeste riiete üksikasjadest.

MENSWEAR

Juhatuse esimees. Mõõdu järgi tehtud. 


CHAUCER

Tapeet // CHAUCER

Selle ebatavalise mustri pelgalt sõnadega kirjeldamine on paras pähkel! Nutikalt paigutatud mitmevärvilised värvisortsud moodustavad peenekoelisel riidesarnasel taustal ebakorrapäraseid kontsentrilisi teemanteid. Samas toob kergitatud soomuste muster silme ette müütilise roomaja. Milline iganes on Teie tõlgendus, on see üks silmatorkav ja meeldiv tapeet. Palettide kvitetti kuuluvad punakas oranž, sinakasroheline, musta või rohekaspruuni kombinatsioon sinakasrohelisega ja pruunikashalliga kreemjas. 
Sobivateks partneriteks võite kaaluda Mesh Texture või Checkmate mudeleid.

CROCODILE

Tapeet // CROCODILE

Õnneks ei saanud ükski loom seda tapeeti tehes vigastada! See võltskrokodill näeb oma reljeefse tekstuuri ja realistlikult praguliste soomuste disainiga välja nagu päris roomaja. See inimeste poolt
loodud loomanahk loob ülimalt tähelepanu tõmbava pruunides või hallides toonides ning veel kahes paletivalikus seina.
Kasutage koos Sports Coat või Sisal ning teiste selle kollektsiooni mudelitega.

DOUBLE DOWN

Tapeet // DOUBLE DOWN

Võime kihla vedada, et peate seda seinakatet sobivaks maskuliinsesse ruumi nagu näiteks kodukontor, kodubaar või isegi oma vannituba. Sellelt leiate Las Vegase ööelu sümbolite kollaaži - fotodel on kujutatud ruletirattaid, täringuid, mängukaarte, panustamislaudu ja hotellide fassaade. Teil on valida pruunikashalliga tuhm-valge, pruuni, musta ja kuldse ning veel lisaks kahe tooni seast ning kombineerida seda Static või Mesh Texture mudelitega.

CHECKMATE

Tapeet // CHECKMATE

Teil on võimalik saavutada nahast seinte välimus vaid murdosa eeldatava hinna eest ning ilma kahjuta kariloomadest sõpradele. See vinüülist seinakate näeb välja nagu samavärvilise niidiga tepitud peenekoeline lehmanahk ning on ka katsudes samasugune. Valik on rikkalik - sinna kuuluvad realistlikes toonides pruunid või beežid ja fantaasia toonid nagu pruunikasroheline või hõbedane, lisaks veel kolm paletti.
Kasutage koos Pragmatic, Ralph Stripe või teiste selle kolletskooni mudelitega.

HEMMINGWAY

Tapeet // HEMMINGWAY

Täpselt nii nagu raamatud kannavad meid kaugetele maadele, haarab ka see idamaiste ornamentide motiividega disain meid huvitavate kultuuride embusse. See suure lehekujulise mustriga disain oma silmatorkavates värvikombinatsioonides viib meid kogu oma eksootilises salapäras Indiasse. Lainelised sibulakujulised medaljonid viitavad ajahambast puretud värvitud seinale ning saadaval on kuus variatsiooni, nende seas kahvatuima rohelisega punane, hall, kreemjas ja beež; ning rohekassinise, kreemja, beeži ja halliga sinakasroheline variant.
Sobib kombineerida Olann ja Herringbone ning paljude teiste selle kollektsiooni mudelitega.

HERRINGBONE (Kalasaba)

Tapeet // HERRINGBONE

Vanadel headel aegadel tõi selle villase mustri nägemine silme ette nahast küünarnukilappide, piibu ja lehepoisi soni kujutised, mille kõrval Iiri setteri tõugu koer. Nüüdseks ajatuks muutunud heeringasaba muster on endiselt mehine klassikaline valik nii riietuses kui seinakatetes. Ja boonusena meeldib see ka naistele! See on saadaval kaheksas paletis, mille seas metalliku hõbedaga must; või kreemjaga tellisepnane.
Kasutage seda kanga sarnast tapeeti koos Wavelength või Hemmingway mudelitega.


OLANN (Villane)

Tapeet // OLANN

See 10 cm aknaruutudega muster võiks vabalt kuuluda kaunile kangale. Taust näeb välja linasena ja vastandlikes värvides ponksid püsti- ja pikitriibud loovad konkreetse muljega geomeetrilise ruudustiku. Tulemuseks olev klassikaline muster võiks sobida tekstiilmööbli katteks ja sellest on kuus variatsiooni, mille seas ka beeži, rohelise ja punasega ning kreemja, helepruuni ja mustaga versioonid.
Sobitage kokku Hemmingway või Herringbone mudelitega.


THE OLD COURSE (Vana golfirada)

Tapeet // THE OLD COURSE

Kas Teil on meeles see ideaalne kevadpäev? Koos oma sõpradega sooja päikese käes, linnud laulmas, rebane üle golfimuru lippamas - ja siis see avalöögist auku veerenud pall! Selle tapeedi pildid kutsuvad esile hägusaid mälestusi ideaalsetest pühapäeva hommikutest ajades taga väikest valget palli ja sõpradega klubihoones luiskelugusid vahetades.
Valige summutatud sinise ja rohelisega kombineeritud halli, kreemja, musta ja merevaigukollase ning lisaks veel kahe paleti vahel. Sobitage Herringbone või Rugged mudelitega.


PINSTRIPE (Peened triibud)

Tapeet // PINSTRIPE

Puhtad paralleelsed triipude kolmikud, mis on kitsad kui pliiatsijooned ja ahtad kui nöörid, on sellele konkreetsele tapeedile paigutatud 2,5 cm vahedega.
Viis paletti, mille seas on kreemjal must ja punane või valgel sinakasroheline ja sinine, muudavad selle nipsaka mustri kokku sobivaks Checkmate või Sisal mudelitega.

PRAGMATIC

Tapeet // PRAGMATIC

Kaheksanurkade ja ruutude küllastus moodustab kogu pinda katva mustri, mis imiteerib kangast. See minimaslistlik disain sarnaneb mesilastaruga, kuid näib olevat tänu oma tindi täppidele ja tähnidele jämeda tekstuuriga, mis annab ühtlasi geomeetrilisele motiivile vanaaegse välimuse.
Saadaval sinise ja kuldse varjunditega tuhmvalgena või musta, beeži ja pruuniga punasena, pluss veel neljas variatsioonis. Kasutage koos Ralph Stripe ja Checkmate mudelite sobivate toonidega.

RALPH STRIPE (Ralph'i triibud)

Tapeet // RALPH STRIPE

Igaühele meeldivad triibud ja pole ka ime! Sel tapeedil on silmatorkavad triibud, mis jooksevad laest maani. Nad moodustavad peaaegu ühevärvilise taustaga terava kontrasti samal ajal kui vaevumärgatavad tinditähnid annavad sellele kootud kanga ilme.
Värvivalikus on kreemjas, naturaalne, pruunikashall ja mustaga metallik-hõbe või rohekaspruuniga beež, hall, must ja punane. See muster sobib hästi kokku Hemmingway või Pragmatic mudelitega.


RUGGED (Konarlik)

Tapeet // RUGGED

Sellel sobiva nimega konarlikul summutatud püstitriipudega mudelil on kõrgendatud vöödid, mis lisavad udusele taustale huvitava tekstuuri. Juhuslikult veetud vagudega mustril on kuigi samal ajal mitmekülgseks jäädes omamoodi maskuliinne iseloom, nagu ka neljal valikus oleval värvipaletil, mille hulka kuuluvad beežiga hall või tumeda naturaalse beeži tooniga hall.
See sobib paari samades toonides Torque või Screening Room mudelitega.

SCREENING ROOM (Kinotuba)

Tapeet // SCREENING ROOM

Kas olete oma lähiplaaniks valmis? Hollywood'i kõrgajast pärit vanade piltide kollaažist saab kavala ja meelelahutusliku tapeedi. Fotode seas on autokino silte, kinosaali toole, filmirulle ja kaameraid ning lisaks tähtede allee, režisöör hüüdmas: "Võte" ja isegi tuttavlikus triibulises karbis popkorn.
See nostalgiline kollektsioon on saadaval kolmes versioonis: halli, rohekaspruuni ja mustaga; musta, pruuni ja halliga; või halli, musta ja kahvatuvalgega. Potentsiaalsete partnerite hulka kuuluvad Mesh Textile and Rugged.

STATIC (Staatiline)

Tapeet // STATIC

Kui tapeet saaks häält teha, siis särtsuks ja sahiseks see kui staatiline elekter - siit ka selline nimi. Värvide tonaalsus ja disaini lihtsus teevad sellest sobiva kaaslase paljudele mudelitele, nagu näiteks Checkmate ja Pragmatic. Nelja paleti seas on mitu pruuni kombinatsioonis beežiga või kreemjas musta ja halliga.

TORQUE (Pöördemoment)

Tapeet // TORQUE

See ebatavalise vanadest tellistest konarliku seina taustal vanaaegsete metall-hammasrataste, hoorataste ja kangidega disain meenutab nii Ameerika tööstusrevolutsiooni kui ka seda tänapäeval
taasloovat " steampunk " kunstivoolu. Oma tugevuse ja jõu kujutamisega ultramehine, oleks see masinaid meenutav muster rabavalt sobiv mõnda renoveeritud tehases asuvasse stuudiokorterisse. Ja see võib olla meele järgi ka traktorist Tiinale!
On kolm mustri versiooni: liiva ja savi toonidega ruske, mustaga hall ning halliga pruunikashall. Kasutage seda eristuva seina loomiseks koos Rugged mudeliga.

TYLER HOUNDSTOOTH

Tapeet // TYLER HOUNDSTOOTH

See kahevärviline muster, mida teame kui koerahamba ruudustikku, pärineb Šoti madalmaa villaselt kangalt. Kuigi ajalooliselt kasutati seda Inglise õuemantlitel, keepidel ja jahimütsidel, on see ka kaunis tapeedina. Seda 1 cm versiooni on võimalik saada viies paletis, sealhulgas metallik hõbe ja halliga ning metallik kuldne ja kreemjaga.
Kombineerige Checkmate või Mesh Texture mudelitega.

VOLTAGE (Elektripinge)

Tapeet // VOLTAGE

See päevinäinud muster tekitab nostalgilisi tundeid. Iseloomulikult 40ndate aastate disainile on selle teineteisest 10 cm kaugusel asuvad stiliseeritud teemanti kujud lasumas uduste värvidega tähnide ja vöötidega ajahamba puretud kangast meenutaval taustal.
Saadaval on neli meeldivat neutraalset paletti, nagu näiteks kreemjas, kuldne ja pruunikashall; või rohekaspruun, must ja hall. See sobib väga hästi kokku Wavelength ja Ralph Stripe mudelitega.

WAVELENGTH (Lainepikkus)

Tapeet // WAVELENGTH

Mõelge ornamentaaldisaini ja pööratud õmbluste, mis moodustab erinevate laiuste ja värviga triipe, uuenduslikule sobitamisele. See suuremõõduline muster omab ajahamba puretud kanga iseloomu,
samal ajal kui rulluvad jooned teineteisele mõjuvat kunsti vastu peegeldavad. Valige musta, rohekaspruuni ja punasega sinise või valige kreemja, naturaalse beeži, halli ja mustaga ning veel kolme võimaliku versiooni vahel.
Sobitage bravuurse tervikliku tulemuse saavutamiseks kokku Checkmate ja Pragmatic mudelitega.


~~~~~ ⚜ ~~~~~

Disaintapeedi kollektsiooniga MENSWEAR saab lähemalt tutvuda tapeedisalongis FIESTADESIGN (Tallinn, Kadaka tee 70C) või aadressil fiestadesign.ee/tapeet.

Populaarsed postitused sellest blogist

10 olulist nõuannet, et tapeetimine ei ebaõnnestuks

Tänapäevaste tapeetide mitmekesisus nõuab kvaliteetse tulemuse saamiseks spetsiifilisi teadmisi ja paigaldustehnikaid. Olenevalt aga tapeedi mustri- ja toa paigutuse keerukusest saab tapeetimistööd teha väga hästi või kohutavalt halvasti. Selles artiklis seletame Sulle, kuidas tapetseerida nagu proff.


① Tee kindlaks, millist tüüpi tapeediga on tegu ja kas liim kantakse tapeedile või otse seinale. Fliistapeedi puhul kantakse liim seinale. Kui liim kantakse tapeedile, siis on üldjuhul tegemist pabertapeedi või paber-vinüültapeediga, mis niiskust imades paisub. Oluline on tapeedirullil märgitud imamisaeg, mil tapeet saavutab maksimummõõtmed. Sa ju ei taha, et tapeet seinas edasi paisuks.

②Mõõda täpselt üle sein ja arvesta välja tapeedipaanide asukohad. Pea meeles, et tapeeti "juurde lõigata" ei saa. Seepärast jäta alati piisav varu.

③ Mida paremini on paigaldatud esimene tapeedipaan, seda lihtsam on teiste paanide paigaldus ja üleüldine töö kvaliteet. Paan tuleb paigaldada sirgelt…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?

Tapeedibordüür sobib romantikutele

Bordüüriga ehitud seinad sobivad puumajja ja kõrgete lagedega ruumi, mõnes uues majas võivad need aga ka kohatult mõjuda.
"Tapeedibordüür sobib eelkõige väga kindla stiiliga ruumi. Romantilises interjööris, vanas majas ja lastetubades on sellised seinad omal kohal, kuid tänapäevases kipsplaadist seinte ja hiigelakendega ruumis mõjuvad sageli hoopis veidralt. Niisugusesse ruumi on hiljem näiteks raske sobitada tänapäevast napi joonega mööblit," arvab disainer Ivi Piho. Palju kasutatakse bordüüriga kaunistatud tapeete rootsi ja ka inglise stiilis maa- ja suvemajades. Niisugune kaht eri mustriga tapeeti siduv mustririba keset seina sobibki ennekõike vana või siis vanahõngulise mööbli juurde.
Kuid nagu öeldud – on veel kohti, kus seinu kaunistades võib mängulisem olla. Üks selline on kindlasti väikelapse tuba. Lapse tuba tapetseerides tasub poort panna laste silmade kõrgusele, seal on pulgavoodis oleval mudilasel või rüblikul mugav pilte uurida.Kui siiski tundub, et just teie …