Otse põhisisu juurde

Jalgpalliteemaline tuba spordipoisile

Poisi tuppa õige motiivi otsimisel võiks kindlasti kaaluda sporditeemat. Jalgpall on kahtlemata armastatuim spordiala. Leidub aga ka palju teisi poppe alasid nagu  korvpall, autoralli, motokross, Vormel 1, purjetamine jms.

Jalgpalliväljak lastetoas
Jalgpall on kahtlemata armastatuim spordiala

Kuidas aga lastetuppa värskust tuua ning spordimotiivi interjööris kõige paremini kujutada? Vaatame, kuidas sisustada jalgpalliteemalist tuba. Tasub arvesse võtta, et sõna “jalgpall” sisaldab lisaks selle tähendusele ka konkreetseid spordiklubisid, iidoleid, parimaid mängijaid ja ohtralt fännividinaid, nagu sallid, särgid või isegi voodipesu, ja palju muud. Kui lähtume toa sisustamisel ühest kindlast jalgpalliklubist, siis kindlasti peaks see olema lapse lemmikklubi.

Kui lemmikklubi on teada, tasub pöörata tähelepanu sellele, kuidas valitud motiivi mööblil või ruumis kõige paremini esile tuua. Väiksemad seemed, nagu voodipesu, jalgpallid või särgid on head kujunduselemendid. Lemmikklubi temaatika kasutamine spordile pühendunud lapse toas on lapsele kindlasti meeltmööda üllatus. Sealjuures soovitame motiivi kasutada mõistlikkuse piires ja hoida ruumis tagasihoidlikku joont.

Staadion, jalgpalliväljak ja -värav 

Tasub kaaluda jalgpalliväljaku või -värava lisamist interjööri. Näiteks ühte seina teha jalgpalliväljak, seinakatteks sobib hästi vedeltapeet (ehk dekoratiivkrohv), mis on tervisesõbralik materjal ning sobib ideaalselt ka allergikutele. Vedeltapeedi omadused lasevad ruumil hingata, tagades toaõhus normaalse niiskustaseme ja temperatuuri, tekitades loomuliku ventilatsiooni efekti. Üks vedeltapeetide suuri eeliseid on ka nende antistaatilisus, mistõttu ei jää pinnad tolmu koguma.

Jalgpallväljak vedeltapeediga
Jalgpalliteemaline tuba vedeltapeediga. Vinge idee lastetoa jaoks, mis sobib jalgpallihuvilise tuppa suurepäraselt!

Jalgpalliväljak vedeltapeediga


Spordimotiiviga interjööri loomine mõjub hästi ka näiteks isa-poja suhtele. Seega võikski motiivi valimine olla perekeskne, nii et igaüks saab oma arvamust avaldada.

Fototapeet jalgpalluriga
Fototapeet Komar 8-953 Street Soccer (368×254cm)

Sporditeemaline lastutuba
Lastetoa tapeet Growing Up KIDS #BT2959 Linen Stripe, porte #GK8840BD Go After Your Goal

Sporditeemaline lastutuba
Lastetoa tapeet Cool Kids #KD1810 SoccerSporditeemaline lastutuba
Lastetoa tapeet Growing Up KIDS #GK8808 Live For Adventure, #GK8815 Owen, porte #GK8800BD Roll With It

Sporditeemaline lastutuba
Lastetoa tapeet Cool Kids #KS2438 Wide Stripe, porte #KS2320BD Race Car

Sporditeemaline lastutuba
Lastetoa tapeet Cool Kids #KS2325 Race Car Gauges
Sporditeemaline lastutuba
Sisustuskleebis #RMK2573GM - Men´s Hockey Champion, #RMK2571GM - Men´s Basketball Champion


Vt. lisaks:

Sisustuskleebised RoomMates
Fototapeedid Komar
Vedeltapeedid (dekoratiivkrohvid) Silk Plaster


Populaarsed postitused sellest blogist

DIY: Kuidas paigaldada fototapeeti?

Kuidas paigaldada KOMAR fototapeeti?

1. Tarvikud Fototapeedi seinale panekuks läheb tarvis: ämbrit liimi segamisekspintslit liimi pealekandmisekstapeedinugamõõdulinti2.  Seinapinna ettevalmistamine Seinapind peab olema puhas, kuiv ja tasane. Pahteldada ebatasased pinnad. Karedad pinnad tuleb siledaks lihvida.Vana tapeet tuleb kindlasti eemaldada ja õlivärviga kaetud pind töödelda vastava ainega matiks.3.  Paigaldamise ettevalmistamine Poorsed pinnad vajavad kruntimist.Laotage fototapeet põrandale ettevalmistatud seina ette ja kontrollige, et muster läheks kokku.Võrrelge fototapeedi mõõtu seinamõõtudega. Kasutades abijooni mõõtke tapeedi koht seina keskele.
4. Tapetseerimine Alustage tapetseerimist kattes paan üleni liimiga.Pange paan kohe seinale kasutades abivahendina tapeediharja. Niiskumise aega ei ole vaja. Ärge murdke liimiga kaetud paani kokku, siis ei saa seda enam lahti. Paanid on niisuguses mõõdus, et neid saab kokku murdmata seinale panna.Kasutage pabertapeetidele sobivat pulber…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?

Fototapeet elavdab sinu kodu

Pilttapeet on ideaalne lahendus tavapärasele tapeedile või värvitud seinale ning annab toale hoopis uue perspektiivi. Saad valida enda lemmikmotiiviga seinakatte, olgu selleks loodusteema, linnavaade või hoopis muud. Näiteks on see hea võimalus muuta väike ruum sügavamaks.

Rootsi pilttapeedi tootja Rebel Walls on loonud oivalise kollektsiooni, mille motiivid viivad sind lemmikpaika või meenutavad ilusat hetke sinu elus.

Linnamotiiv sobib hästi nii magamis- ja elutuppa kui ka reisibüroosse:
Efektne ja pilkupüüdev arhitektuurne motiiv majaosast. Sobilik tervitama sind näiteks koridoris:
Sulle meeldib hoopis meri? Too see enda tuppa. Vali kas sinine ookean või kivimotiiv, või meeldib sulle kuulata tuule mänglemist kõrkjates.Hing ihakab midagi salapärasemat?


RebelWalls'i pilttapeedid on tänu arenenud fototehnikale väga kvaliteetse pildiga. Ka tapeetide materjalid on väga kvaliteetsed ning nende seinakandmine on tehtud võimalikult lihtsaks. Valida saab ka fototapeedi suurust. Lisaks s…