Otse põhisisu juurde

Sebraruloo võimaldab valgust reguleerida eriti mugaval viisil

Kardinatel on ruumis täita väga oluline roll, ilma kardinateta on ruumis kõle. Kardin võimaldab valguse ja värvidega mängida ning sobivat miljööd tekitada. Üks enamlevinumaid aknakatte tüüpe Eestis on rulookardin ning sellist tüüpi aknakatete hulka kuulub innovaatiline ja atraktiivne toote sebraruloo, mida tuntakse ka Öö ja Päeva ruloo, Day & Night ruloo, Zebra ruloo või duubelruloo nime all.

Sebraruloo, ruloo öö ja päev, Day & Night ruloo, Zebra ruloo, duubelruloo

Sebraruloo on üks stiilsemaid aknakatteid, mis samas oma praktilisuse tõttu sobib ka kõige nõudlikumale kliendile. Dekoratiivse välimusega sebraruloo on heaks lahenduseks nii kodu- kui kontoriruumidesse.
Zebra ruloo on atraktiivne kuid samas praktiline aknakatte lahendus, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat klienti.
Öö ja päeva ruloo on kahe paralleelse vertikaalse kangapinnaga ruloo, milles on vaheldumisi läbipaistvad ja läbipaistmatud horisontaalsed triibud. Sebrarulood üles liigutades on võimalik aknapind täiesti vabastada või luua läbipaistmatu kardin poole või kolmveerandi aknapinna ulatuses.

Sebraruloo elutoas

Sebraruloo elutoss
 
Sebraruloo lastetoas

Sebraruloo lastetoas

Tänu läbipaistvate ja läbipaistmatute triipude vaheldumisele, on kahe kihilise kangaga võimalik lihtsalt teha päevast öö ehk muuta avatud asend kinniseks. See lihtne moodus annab hea võimaluse ilma rulood üles tõstmata hõlpsalt reguleerida valguse hulka ruumis, samas olete turvaliselt kaitstud uudishimulike pilkude eest. Lisaks saab sebrarulood sarnaselt tavapärasele ruloole liigutada üles nii, et kogu aknapind on täielikult avatud.
ÖÖ-PÄEV süsteemi rulood võimaldavad optimaalselt reguleerida valgustust: kas täielikult pimendada või jätta päiksele ruumi. Tee oma tuju järgi, ilma järgi, valgusekoguse järgi.
sebraruloo

sebraruloo

sebraruloo köögis

sebraruloo magamistoas

sebraruloo pakettaknal

Sebraruloode kangavalikust on igal kliendil võimalik leida endale meelepärane variant, mis harmoneerub tema kodusisustusega. Sebraruloo kanga valikus on luksusliku satiinisäraga ja naturaalse puiduimitatsiooniga kangaid, samuti pastelsete toonidega kangaid. 

Sebraruloo on Sinu jaoks sobiv toode juhul kui:
  • Vajad sisekujundusse värskust ja dekoratiivsust.
  • Soovid lihtsalt ja soodsalt reguleerida ruumi sisetemperatuuri.
  • Soovid reguleerida tuppa tuleva valguse hulka ilma ruloosid ülesse tõstmata.
  • Vajad privaatsust võõraste pilkude eest
💡 Seda tüüpi ruloo valmistatakse tellija poolt antud mõõtude ja soovide järgi. Ruloo maksimumlaius on sõltuvalt kangast 230cm ja maksimumkõrgus 250cm. Näidistega saab tutvuda ja tellimust vormistada viimistlussalongis FIESTADESIGN.

Populaarsed postitused sellest blogist

DIY: Kuidas paigaldada fototapeeti?

Kuidas paigaldada KOMAR fototapeeti?

1. Tarvikud Fototapeedi seinale panekuks läheb tarvis: ämbrit liimi segamisekspintslit liimi pealekandmisekstapeedinugamõõdulinti2.  Seinapinna ettevalmistamine Seinapind peab olema puhas, kuiv ja tasane. Pahteldada ebatasased pinnad. Karedad pinnad tuleb siledaks lihvida.Vana tapeet tuleb kindlasti eemaldada ja õlivärviga kaetud pind töödelda vastava ainega matiks.3.  Paigaldamise ettevalmistamine Poorsed pinnad vajavad kruntimist.Laotage fototapeet põrandale ettevalmistatud seina ette ja kontrollige, et muster läheks kokku.Võrrelge fototapeedi mõõtu seinamõõtudega. Kasutades abijooni mõõtke tapeedi koht seina keskele.
4. Tapetseerimine Alustage tapetseerimist kattes paan üleni liimiga.Pange paan kohe seinale kasutades abivahendina tapeediharja. Niiskumise aega ei ole vaja. Ärge murdke liimiga kaetud paani kokku, siis ei saa seda enam lahti. Paanid on niisuguses mõõdus, et neid saab kokku murdmata seinale panna.Kasutage pabertapeetidele sobivat pulber…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?

Fototapeet elavdab sinu kodu

Pilttapeet on ideaalne lahendus tavapärasele tapeedile või värvitud seinale ning annab toale hoopis uue perspektiivi. Saad valida enda lemmikmotiiviga seinakatte, olgu selleks loodusteema, linnavaade või hoopis muud. Näiteks on see hea võimalus muuta väike ruum sügavamaks.

Rootsi pilttapeedi tootja Rebel Walls on loonud oivalise kollektsiooni, mille motiivid viivad sind lemmikpaika või meenutavad ilusat hetke sinu elus.

Linnamotiiv sobib hästi nii magamis- ja elutuppa kui ka reisibüroosse:
Efektne ja pilkupüüdev arhitektuurne motiiv majaosast. Sobilik tervitama sind näiteks koridoris:
Sulle meeldib hoopis meri? Too see enda tuppa. Vali kas sinine ookean või kivimotiiv, või meeldib sulle kuulata tuule mänglemist kõrkjates.Hing ihakab midagi salapärasemat?


RebelWalls'i pilttapeedid on tänu arenenud fototehnikale väga kvaliteetse pildiga. Ka tapeetide materjalid on väga kvaliteetsed ning nende seinakandmine on tehtud võimalikult lihtsaks. Valida saab ka fototapeedi suurust. Lisaks s…