Otse põhisisu juurde

Sebraruloo võimaldab valgust reguleerida eriti mugaval viisil

Kardinatel on ruumis täita väga oluline roll, ilma kardinateta on ruumis kõle. Kardin võimaldab valguse ja värvidega mängida ning sobivat miljööd tekitada. Üks enamlevinumaid aknakatte tüüpe Eestis on rulookardin ning sellist tüüpi aknakatete hulka kuulub innovaatiline ja atraktiivne toote sebraruloo, mida tuntakse ka Öö ja Päeva ruloo, Day & Night ruloo, Zebra ruloo või duubelruloo nime all.

Sebraruloo, ruloo öö ja päev, Day & Night ruloo, Zebra ruloo, duubelruloo

Sebraruloo on üks stiilsemaid aknakatteid, mis samas oma praktilisuse tõttu sobib ka kõige nõudlikumale kliendile. Dekoratiivse välimusega sebraruloo on heaks lahenduseks nii kodu- kui kontoriruumidesse.
Zebra ruloo on atraktiivne kuid samas praktiline aknakatte lahendus, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat klienti.
Öö ja päeva ruloo on kahe paralleelse vertikaalse kangapinnaga ruloo, milles on vaheldumisi läbipaistvad ja läbipaistmatud horisontaalsed triibud. Sebrarulood üles liigutades on võimalik aknapind täiesti vabastada või luua läbipaistmatu kardin poole või kolmveerandi aknapinna ulatuses.

Sebraruloo elutoas

Sebraruloo elutoss

Sebraruloo lastetoas

Sebraruloo lastetoas

Tänu läbipaistvate ja läbipaistmatute triipude vaheldumisele, on kahe kihilise kangaga võimalik lihtsalt teha päevast öö ehk muuta avatud asend kinniseks. See lihtne moodus annab hea võimaluse ilma rulood üles tõstmata hõlpsalt reguleerida valguse hulka ruumis, samas olete turvaliselt kaitstud uudishimulike pilkude eest. Lisaks saab sebrarulood sarnaselt tavapärasele ruloole liigutada üles nii, et kogu aknapind on täielikult avatud.
ÖÖ-PÄEV süsteemi rulood võimaldavad optimaalselt reguleerida valgustust: kas täielikult pimendada või jätta päiksele ruumi. Tee oma tuju järgi, ilma järgi, valgusekoguse järgi.
sebraruloo

sebraruloo

sebraruloo köögis

sebraruloo magamistoas

sebraruloo pakettaknal

Sebraruloode kangavalikust on igal kliendil võimalik leida endale meelepärane variant, mis harmoneerub tema kodusisustusega. Sebraruloo kanga valikus on luksusliku satiinisäraga ja naturaalse puiduimitatsiooniga kangaid, samuti pastelsete toonidega kangaid. 

Sebraruloo on Sinu jaoks sobiv toode juhul kui:
  • Vajad sisekujundusse värskust ja dekoratiivsust.
  • Soovid lihtsalt ja soodsalt reguleerida ruumi sisetemperatuuri.
  • Soovid reguleerida tuppa tuleva valguse hulka ilma ruloosid ülesse tõstmata.
  • Vajad privaatsust võõraste pilkude eest
💡 Seda tüüpi ruloo valmistatakse tellija poolt antud mõõtude ja soovide järgi. Ruloo maksimumlaius on sõltuvalt kangast 230cm ja maksimumkõrgus 250cm. Näidistega saab tutvuda ja tellimust vormistada viimistlussalongis FIESTADESIGN.

Populaarsed postitused sellest blogist

10 olulist nõuannet, et tapeetimine ei ebaõnnestuks

Tänapäevaste tapeetide mitmekesisus nõuab kvaliteetse tulemuse saamiseks spetsiifilisi teadmisi ja paigaldustehnikaid. Olenevalt aga tapeedi mustri- ja toa paigutuse keerukusest saab tapeetimistööd teha väga hästi või kohutavalt halvasti. Selles artiklis seletame Sulle, kuidas tapetseerida nagu proff.


① Tee kindlaks, millist tüüpi tapeediga on tegu ja kas liim kantakse tapeedile või otse seinale. Fliistapeedi puhul kantakse liim seinale. Kui liim kantakse tapeedile, siis on üldjuhul tegemist pabertapeedi või paber-vinüültapeediga, mis niiskust imades paisub. Oluline on tapeedirullil märgitud imamisaeg, mil tapeet saavutab maksimummõõtmed. Sa ju ei taha, et tapeet seinas edasi paisuks.

②Mõõda täpselt üle sein ja arvesta välja tapeedipaanide asukohad. Pea meeles, et tapeeti "juurde lõigata" ei saa. Seepärast jäta alati piisav varu.

③ Mida paremini on paigaldatud esimene tapeedipaan, seda lihtsam on teiste paanide paigaldus ja üleüldine töö kvaliteet. Paan tuleb paigaldada sirgelt…

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale.
Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?

Tapeedibordüür sobib romantikutele

Bordüüriga ehitud seinad sobivad puumajja ja kõrgete lagedega ruumi, mõnes uues majas võivad need aga ka kohatult mõjuda.
"Tapeedibordüür sobib eelkõige väga kindla stiiliga ruumi. Romantilises interjööris, vanas majas ja lastetubades on sellised seinad omal kohal, kuid tänapäevases kipsplaadist seinte ja hiigelakendega ruumis mõjuvad sageli hoopis veidralt. Niisugusesse ruumi on hiljem näiteks raske sobitada tänapäevast napi joonega mööblit," arvab disainer Ivi Piho. Palju kasutatakse bordüüriga kaunistatud tapeete rootsi ja ka inglise stiilis maa- ja suvemajades. Niisugune kaht eri mustriga tapeeti siduv mustririba keset seina sobibki ennekõike vana või siis vanahõngulise mööbli juurde.
Kuid nagu öeldud – on veel kohti, kus seinu kaunistades võib mängulisem olla. Üks selline on kindlasti väikelapse tuba. Lapse tuba tapetseerides tasub poort panna laste silmade kõrgusele, seal on pulgavoodis oleval mudilasel või rüblikul mugav pilte uurida.Kui siiski tundub, et just teie …