Otse põhisisu juurde

Tapeedimaailma trendid 2019

2019. aastal on moes julged värvidemängud! Värskeimad tapeeditrendid toovad meie seintele soojust ja rohelust, loodustoonides suured lehemotiivid, imitatsiooniefektid ja metalselt läikivad 3D-efektiga geomeetrilised mustrid.
Tapeeditrendid 2019: trendikad tapeedid

Looduse ilu ja rohelus

Eelnevatel aastatel tõusutrendi alustanud roheline ja loodusetemaatika jätkub jõuliselt ka sel ja järgnevail aastail ning kandub looduse ilu jõuliselt siseruumidesse nii elustaimede kui lehemustriliste tapeetide näol. Tõeline hitt on suured palmi-, monstera- ja sõnajalalehed, botaaniline taimemuster.

Pilttapeet RebelWalls R14591 Mischievous Monkeys
Ilma teevad pilttapeedid! Sein kui üks suur maal - äärmiselt varieeruv ja isikupärane trend, mis teeb tühjast toast hetkega midagi erakordset!

Trendikas lehemustriga tapeet Marburg CASUAL
Kes ei taha oma seinu väga värvikirevaks muuta, leiab troopilisi lehti ka tagasihoidlikumates toonides. Fotol: tapeet Marburg CASUAL
Trendikas tapeet Marburg La Veneziana 4
Aktuaalne on lopsakas rohelus ja looduse ilu kandumine väljast siseruumidesse nii elustaimede kui lehemustriliste tapeetide näol. Fotol: öko-stiilis tapeet Marburg La Veneziana IV
Õiterohkus tapeetidel peegeldab elurõõmu, romantikaihalust ning on tasakaaluks rahulikule geomeetriale. Geomeetrilised mustrid ongi teine tugev mustrisuund loodusmustrite kõrval.

Geomeetrilised mustrid

Minevikust tuttavad geomeetrilised mustrid teevad uuenenuna uut võidukäiku. Kui varem kasutati valdavalt kolmnurki, siis nüüdseks on lisandunud teisi geomeetrilisi kujundeid, need on suuremad, juurde on tulnud hästi palju värve ja tänu värvidesse segatud pigmentidele ka metalset läiget. Matt ja läikiv pannakse kokku, et tekiks ruumiline efekt ja sügavus.

Gemeetriline muster. Fliistapeet Marburg CASUAL

Disaintapeet Ulf Moritz SIGNATURE by Marburg
Tapeet Ulf Moritz SIGNATURE

Leidub nii hõbedaste, kuldsete kui ka pronksjate joontega kujundeid, toonidest nõutuim on roosa kuld. Veelgi vanematest stiilidest vallutab tapeedimaailma taas art deco oma diagonaalselt voogavate lillevanikutega, samuti modernne juugend.

Pilttapeet R16283 Happy Hills Bubble Gum
Pilttapeet R16283 Happy Hills, Bubble Gum
Tapeet R16291 Gradient Geometry
Pilttapeet R16291 Gradient Geometry
Fototapeet PURE P014-VD3 Artdeco
Pilttapeet PURE #P014-VD3 Artdeco
Fliis fototapeet PURE #P024-VD2 Geometric Blue
Pilttapeet PURE #P024-VD2 Geometric Blue


Imitatsiooniefektid

Minimalistliku stiili austajaid rõõmustab kolmas väga tugev trend, kus tapeedid imiteerivad erinevaid pindu, peamiselt marmor-, betoon- või krohvpinda, ka uhutud pinda.

Tapeet Marburg Brique

Tapeet Marburg CASUAL

Tapeet Marburg PLATINUM

Tapeet Marburg LA VIE

Tapeet Marburg ALLURE 59413

Tapeet RebelWalls DECO - R12572 Flow

Tapeet DECO #R13426 Big Diamond Marble

Tapeet RebelWalls #R15982 Urban Horizon


Moodne ja trendikas tapeet Marburg PLATINUM

Stiilisuundadest on aktuaalsed art deco ja eklektika, erinevatest ajastutest pärit sisustuse oskuslik miksimine ja art-decolikud mustrid. Kodusein on Sinu lõuend, mis ootab isikupärastamist, olgu sooviks säilitada minimalistlik joon või võtta pisut julgem samm mustrimaailma avarustesse.

Populaarsed postitused sellest blogist

10 olulist nõuannet, et tapeetimine ei ebaõnnestuks

Tänapäevaste tapeetide mitmekesisus nõuab kvaliteetse tulemuse saamiseks spetsiifilisi teadmisi ja paigaldustehnikaid. Olenevalt aga tapeedi mustri- ja toa paigutuse keerukusest saab tapeetimistööd teha väga hästi või kohutavalt halvasti. Selles artiklis seletame Sulle, kuidas tapetseerida nagu proff . ① Tee kindlaks, millist tüüpi tapeediga on tegu ja kas liim kantakse tapeedile või otse seinale. Fliistapeedi puhul kantakse liim seinale. Kui liim kantakse tapeedile, siis on üldjuhul tegemist pabertapeedi või paber-vinüültapeediga, mis niiskust imades paisub. Oluline on tapeedirullil märgitud imamisaeg, mil tapeet saavutab maksimummõõtmed. Sa ju ei taha, et tapeet seinas edasi paisuks. ② Mõõda täpselt üle sein ja arvesta välja tapeedipaanide asukohad. Pea meeles, et tapeeti "juurde lõigata" ei saa. Seepärast jäta alati piisav varu. ③ Mida paremini on paigaldatud esimene tapeedipaan , seda lihtsam on teiste paanide paigaldus ja üleüldine töö kvaliteet. Paan tuleb

Tapeedi saab värvirulliga seina tõmmata

Tavalise liimitava tapeedi ja värvi asemel võib nüüd seina panna ka vedeltapeedi. See on tapeet, mida müüakse pulbrina. Kodus segatakse see veega ja kantakse siis värvirulliga seinale. Millega on tegu – kas ikkagi mingit sorti värviga või siiski tapeediga?